Skarpety Wilki

PAKOWANIE W PUDEŁKA   Bardzo prosimy o napisanie w komentarzu do zamówienia jak mamy połączyć ze sobą kolorowe modele i je spakować - pojedynczo, podwójnie, czy potrójnie.  Domyślnie Wasze zakupione pary spakujemy razem rozmiarami. Przy zakupie wyrobów marki Socks in the Box, pudełka nie podlegają dodatkowej opłacie :)  SKŁAD:77% bawełna certyfikowana Oeko Tex21% poliamid 2% elastan. Produkt polski

ROZMIAR
30.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13
Paczkomaty InPost 13
Kurier InPost 15

Wilk, mimo swojego czarnego PR wcale nie jest taki straszny na jakiego wygląda :). Nie miniemy się z prawdą, jeśli napiszemy, że to bardzo rodzinne zwierzęta.

Podkreślmy to - wilki żyją w rodzinach, gdzie hierarchia nie opiera się o bezwzględną walkę o przywództwo, ale o wiek, orgomne doświadczenie, umiejętności łowieckie i więzi rodzinne. To rodzice są przywódcami w stadzie. Czasami w takiej rodzinie jest też brat lub siostra któregoś z rodziców.

"Samotny wilk" to też mit :) Wilki dążą do znalezienia partnera i z entuzjazmem kończą samotny i najczęściej krótki okres swojego życia trwałym związkiem nad potomstwem i wspólnym domem.

Mimo, że wilki nie mają łatwo, a ich prawna ochrona nie zapewnia im beztroskiej egzystencji, populacja wilka w Poslce się powoli odbudowuje. To gospodarz lasu. W uzasadnieniu do objęcia ich prawną ochroną podkreślono pozytywną rolę tych zwierząt w utrzymaniu równowagi ekologicznej w lasach.

Zainspirowani chęcią pomocy stworzyliśmy wspólnie ze Stowarzyszeniem Dla Natury "Wilk" model, z którego 20% kwoty sprzedaży zostanie przeznaczone na ochronę wilków.

Dzięki temu zakupowi, droga wilków stanie się nieco prostsza.

- Bezszwowe
- Całkowicie polski wyrób
- Produkowane na maszynach 200-igłowych

SZYBKA WYSYŁKA

Wysyłka w ciągu 24 godzin

ZWROT W CIĄGU 14 DNI

Bez podawania przyczyny

RODZINNA FIRMA

Polska produkcja

NAPISZ DO NAS

Pomożemy i doradzimy

ZWROT W CIĄGU 14 DNI

Bez podawania przyczyny

RODZINNA FIRMA

Polska produkcja

NAPISZ DO NAS

Pomożemy i doradzimy

NAPISZ DO NAS

Pomożemy i doradzimy