• Indywidualny projekt

PREZENT DLA GOŚCI WESELNYCH

Dość niedawno sami staliśmy się świeżo upieczonym małżeństwem. Podczas organizacji wesela zależało nam, aby było wymarzone, idealnie dopasowane dla nas, nietypowe. Marzyliśmy, aby było na nim dużo zaskakujących pomysłów i rozwiązań, a nasi goście mogli wspominać je jako dzień, w którym czuli się równie szczęśliwi jak my. Poza wieloma decyzjami, które wplynęły na to jak wyglądała cała uroczystość przez chwilę myśleliśmy nad prezentem dla gości. Jest to dość typowy element wesela, który bardzo często można już spotkać na tych uroczystościach. Jak więc uczynić ten miły gest w stronę naszych bliskich mniej "oklepanym"? 

Zaprojektowaliśmy skarpety z własnym nadrukiem! Skoro zajmujemy się tym na codzień, znamy się na tym na tyle dobrze, że mieliśmy pewność że będą na lata, a nasi znajomi bardzo lubią dostawać je od nas to czemu nie? Przydatne i cenne na tyle, że nie jedne obolałe stopy już w nich biegały na naszym weselu. Z wyborem motywu też nie miliśmy problemu - bardzo lubimy jagody :)

 

Teraz możemy Wam zaproponować wykonanie własnych skarpet na Wasze wesele. Niestety jest to propozycja dla większych wesel (od 200 osób), ponieważ mamy pewne minima produkcyjne, których nawet długie do nieba nogi nie przeskoczą. Możemy też zrobić do Waszych skarpet pudełka z Waszym nadrukiem. Dobrze, abyście również pamiętali, że całość - projektowanie i produkcja trochę trwa więc jeśli spodobał Wam się pomysł to koniecznie napiszcie do nas już teraz! 

Jagodzińscy


WSPÓŁPRACA
Jako bezpośredni producenci skarpetek mamy możliwość wyprodukować dla Państwa skarpet według indywidualnego projektu.
Personalizowane opakowanie wraz z zabawną kolorową parą skarpet może okazać się świetnym gadżetem reklamowym.
Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o wiadomość na : kontakt@soxinthebox.pl